בניית מטבחים

כאשר רוצים לשבור קיר לוקחים שיפוצניק, כאשר רוצים לתקן נזילה לוקחים שרברב וכאשר רוצים לעשות בניית מטבחים פונים ישירות אל חברת דונטלו מטבחים.

חברת דונטל ומטבחים היא החברה המובילה בארץ בתחום תיכנון מטבחים וייצורם, החברה עובדת עם החרות הקבלניות הגדולות והמובילות בארץ ומלבישה לכל לקוח את המטבח המתאים לו ממש כמו כפפה ליד.

בניית מטבחים נכון מתחיל בפגישת ייעוץ בחברה, בה תוכלו לשבת מול מעצב פנים מקצועי שיעשה סינון וקריאה נכונה של כלל הצרכים והרצונות שלכם במטרה להפוך את חלום המטבח המעוצב שלכם לכדי מוצר מציאותי ושימושי תוך הקפדה על התאמתו לכלל חלל הדירה ולנתוניה הפיזיים.

תיכנון מטבחים על ידי ידיים מקצועיות ומנוסות יבטיח שתגיעו אל רגע האמת, אל חשיפת המטבח החדש שלכם, מוכנים ומזומנים תוך העלמת אפשרות ההפתעות הלא צפויות והגברת מידת הריצוי לכדי מקסימום.

אצלנו בחברת דונטלו מטבחים מאמינים כי המטבח הוא ליבת הבית וממש כפי שהדרך אל לב האדם עוברת בהכרח דרך קיבתו כך החיבור והאהבה לבית מתעצם כאשר המטבח הרמוני ומספק, על כן מעניק צוות החברה חשיבות רבה לצורכי הלקוח ולרצונות אותם הוא מעלה תוך התחשבות בהפיכת החלום למציאות תוך התאמתו לאפשרויות בשטח.

צוות החברה עושה בניית מטבחים לפי דרישת הלקוח, הצוות מקפיד לשמור על ראש פתוח ולאפשר לכל לקוח ולקוח לבטא את עצמו בתוך תהליך הבחירה והייצור, הצוות מעניק ייעוץ וליווי מסור ומקצועי כדי להוביל את הלקוח היישר אל מטבח חלומותיו.

חברת דונטלו מטבחים מספקת שירותים נלווים לתהליכי עיצוב וייצור המטבחים, כמו למשל תכנון וייצור של פתרונות איחסון מתקדמים וחדשניים, התאמת ברזים, כיורים ושאר אלמנטים משלימים כדי שהלקוח יוכל למצוא את כל צרכיו תחת קורת גג אחת ולבזבז מינימום זמן וריצות בעבור השינוי לו הוא מייחל.

בטרם תבחרו מטבח ובטרם תגבשו לעצמכם החלטה אנו ממליצים בחום להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות, עם אחד מהיועצים המקצועיים של חברת דונטלו מטבחים, בפגישה תוכלו להכיר נקודות מבט חדישות שיטילו אור חדש על האפשרויות הקיימות בעבורכם.