מחירי מטבחים

ליבת העסק של חברת דונטלו מטבחים היא מחירי מטבחים וייצור מקצועי של מגוון רחב מאוד של סוגי מטבחים שונים.

עבודת מחירי מטבחים נעשית בחברת דונטלו מטבחים למעלה משלושה עשורים והחברה מייצרת מטבחים לחברות הקבלניות הגדולות במשק כך שסביר להניח שרבים מהמטבחים בהם יצא לכם להיפגש התחילו את דרכן תחת המסורים של חברת דונטלו מטבחים.

חברת דונטלו מטבחים עושה שיווק מטבחים הן לקהל הפרטי והן לקהל העסקי כאחד, החברה מציעה שירותי ייעוץ וליווי ברמה גבוהה ומקצועית אשר מעניקים לכל לקוח את מכלול צרכיו החל מרגע ההתלבטות ועד לרגע החיוך המסופק אל מול המוצר המוגמר.

שיווק מטבחים זהו עסק למקצוענים

כבר מזמן שהמטבח אינו רק חדר אוכל, זה כמעט עשור שאפנת המטבחים מובילה בקטלוגים כלל עולמיים ומרשימה את מעצבי הפנים עם ההתחדשויות המרעננות והמפתיעות שחלות בה.

שיווק מטבחים על ידי חברת דונטלו מטבחים נעשה תוך שמירה על רמת מקצועיות ועדכונים שוטפים כך שיועצי החברה יוכלו להציע לכם את הצעקה העולמית האחרונה בתחום המטבחים.

מטבח זו לא עבודת נגרות

ממש כמו ששיפוץ בית אינו עבודת צביעה, כך גם לגבי מטבח. בחירת מטבח מתחילה בייעוץ מקצועי על ידי איש מקצוע מנוסה שיסייע לכם לחבר רעיון לכדי מציאות, לא כל חלום יכול להיות מציאותי ולא אחת, מה שאתם מדמיינים שונה שנות אור מהתוצר בשטח ולכן איש מקצוע יסייע לכם לראות את הדברים מנקודה מציאותית יותר, כמו כן, תזכו לקבל ייעוץ וליווי מושלם שיסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה לכם, בחירה שתחבר בין הטעם שלכם, לצרכים שלכם, למגבלות הדירה שלכם ולאפשרויות הכלכליות שלכם, שילוב הרמוני ונכון יוביל אתכם להיות עוד לקוח מרוצה של דונטלו מטבחים.